Termo kotoučky do terminálů pro taxikáře

Nabízíme všechny druhy pokladních pásek pro platební terminály používané taxikáři.

Druhy pokladních pásek pro platební terminály

Pokladní pásky, také známé jako termo kotoučky, jsou nezbytnou součástí každodenního provozu taxikářů. Používají se v platebních terminálech (a pokladnách). Existuje několik typů pokladních pásek, které se liší velikos...

Nabízíme všechny druhy pokladních pásek pro platební terminály používané taxikáři.

Druhy pokladních pásek pro platební terminály

Pokladní pásky, také známé jako termo kotoučky, jsou nezbytnou součástí každodenního provozu taxikářů. Používají se v platebních terminálech (a pokladnách). Existuje několik typů pokladních pásek, které se liší velikostí, materiálem a specifickým použitím.

Termo kotoučky pro taxikáře

Termo kotoučky jsou nejběžnějším typem pokladních pásek používaných v taxících. Fungují na principu termotisku, což znamená, že k vytisknutí textu dochází pomocí tepla. Tento typ pásek je populární díky své spolehlivosti a nízkým provozním nákladům, protože nevyžaduje inkoust ani toner.

Termo kotoučky 57/40/12

Termo kotoučky s rozměry 57/40/12 jsou ideální pro menší platební terminály a přenosné tiskárny, které jsou běžně používané v taxících. Tyto kotoučky jsou vhodné pro zařízení jako Ingenico ICT, IWL, Spire SPw60 a 70. Nabízejí vynikající kvalitu tisku a dlouhou životnost.

  • Šířka: 57 mm
  • Průměr: 40 mm
  • Dutinka: 12 mm

Termo kotoučky 80/80/12

Termo kotoučky s rozměry 80/80/12 jsou určeny pro větší terminály a pokladní systémy. Jsou ideální pro prostředí s vysokým objemem tisku, jako jsou taxikáři s větším počtem zákazníků. Kotoučky s označením BPA free jsou šetrné k životnímu prostředí a zajišťují dlouhou čitelnost záznamu.

  • Šířka: 80 mm
  • Průměr: 80 mm
  • Dutinka: 12 mm

Pokladní pásky, známé také jako termo kotoučky, jsou nezbytnou součástí efektivního provozu taxíků. Ať už používáte malé platební terminály nebo větší pokladní systémy, správná volba termo pokladních kotoučků zajistí hladký a bezproblémový provoz.

Zobrazit

Termo kotoučky do terminálů pro taxikáře V této kategorii není žádné zboží.